На Дні гостинності до нас завітало близько 400 учнів із 23 шкіл Калинівської та Іванівської ОТГ.


Вибір професії та закладу освіти, де можна її здобути, є важливим етапом у житті кожної людини. Протягом шести днів у коледжі панувала атмосфера гостинності та доброзичливості. Із вітальним словом до випускників звернувся директор Руслан БУДЯК, який розповів про переваги навчання в коледжі, перспективи та плани щодо міжнародних програм стажування. Педагогічні працівники кожної циклової комісії підготували для гостей пізнавальну насичену програму: майстер-класи, презентації, виставки, екскурсії.
Викладачі спеціальностей 133 Галузеве машинобудування та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка в цікавій формі провели майстер-клас «Доторкнись власноруч до техніки», під час якого учні перевіряли роботу автомобільного акумулятора мультиметром на наявність напруги живлення, підключали блок живлення до світодіодної стрічки та до двигуна привода вентилятора, із великим захопленням віртуально досліджували будову та роботу автомобіля на симуляторі Electude.
Представники спеціальностей 182 Технології легкої промисловості, 022 Дизайн (Дизайн одягу) та 022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика) організували екскурсію музеєм декоративно-прикладного мистецтва, продемонстрували розробку ескізу моделі на графічному планшеті та віртуальну примірку на 3D-манекені системи Julivi. Цікавими для відвідувачів стали майстер-класи «Створи модель одягу без голки і нитки» та «Makeup і аквагрим». Учні шкіл виконували оздоблення одягу в техніках гільйошування, валяння, батику, створювали художній образ засобами аквагриму, ознайомились із зразками сучасних б’юті трендів перукарського мистецтва.
Ще однією цікавою локацією виявився спеціалізований кабінет, задіяний у підготовці фахівців зі спеціальностей 071 Облік і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок. Викладачі провели огляд вакансій ринку праці та зарплат для фахівців із економічною освітою та у формі фідбеку проаналізували вимоги роботодавців до своїх майбутніх співробітників.
Під час брейк-кави випускники отримали відповіді на всі питання щодо умов вступу. Родзинкою Днів гостинності стало знайомство із нашими талановитими студентами, юними аматорами сцени.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!