17 листопада в Калинівському технологічному фаховому коледжі відбувся захід з нагоди Міжнародного дня студента.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанування пам’яті українців, які загинули у війні проти російських окупантів.

З вітальним словом до студентів звернувся в.о. директора Руслан БУДЯК, який побажав успіхів у навчанні, творчої наснаги, здоров’я і якнайшвидшої Перемоги для України.

Традиційно в Міжнародний день студента в КТФК ми вшановуємо кращих здобувачів освіти! За відмінне навчання, активну участь у громадському житті коледжу, спортивні досягнення було нагороджено почесними грамотами та подяками 45 студентів 1-4 курсів усіх спеціальностей.

Колектив коледжу також пишається студенткою ІІ курсу дизайнерсько-економічного відділення спеціальності 071 Фінанси, банківська справа та страхування (група Ф-11) Олександрою ЧУКАЙ, яка була нагороджена грамотою Вінницької обласної державної адміністрації за активну участь у розвитку молодіжного руху Вінниччини.

Концертну програму підготували викладачка загальноосвітніх дисциплін Інна ШЕНДЕРУК та викладачка спеціальних дисциплін Наталія ШЕВЧУК, залучивши першокурсників усіх груп.

 

Previous
Next

Зі щемом у серці та сльозами на очах усі присутні слухали відеопривітання з передової від військовослужбовців ЗСУ. Вони побажали нашим студентам бути наполегливими в навчанні, сильними й цілеспрямованими та пообіцяли все зробити для визволення нашої країни від ворога.

Дорогі студенти, зі святом! Бажаємо вам успіхів у навчанні! Хай на вас чекають великі перспективи та нові, широкі горизонти в нашій державі. Разом до Перемоги!