️✅️25 та 26 січня 2023 року в Калинівському технологічному фаховому коледжі проходив 📕🗞захист дипломних проєктів здобувачів освіти спеціальності 🔹️141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

✅️Правду кажуть, що українці – 💪незламна нація. Два дні захисту стали справжнім випробуванням як для студентів, так і для членів державної кваліфікаційної комісії. Ранки розпочиналися зі звуків 🚨повітряних тривог. Але, незважаючи на всі труднощі та хвилювання, захист відбувся на 👍високому рівні.

 

Previous
Next

✅️Оцінювання дипломних проєктів проводила ДКК у складі:

➡️голова комісії – Олег Трембіцький – директор Калинівського підприємства «Райагропроенерго»,

➡️заступник голови комісії – в.о директора коледжу Руслан Будяк,

➡️члени комісії – викладачі спецдисциплін Тетяна Рабцун, Ярослав Лукіянчук та Олена Ральченко.

✅️Комісія відзначила актуальність та інноваційність дипломних проєктів. 👨‍🎓Здобувачі освіти продемонстрували свої практичні вміння та навички, набуті в навчальних майстернях коледжу. Кожен студент виготовив власноруч робочу модель, макет або пристрій, які можна буде застосовувати для побуту або навчального процесу.

✅️На особливу увагу заслуговують дипломні проєкти таких студентів: Віталія та Володимира Гуліватих, Владислава Карпенка, Олександра Коломійця, Віталія Чорногуза, Олександра Коваля, Володимира Постоюка.

✅️В.о. директора коледжу 🔹️Руслан Будяк побажав студентам мирного неба, нових творчих успіхів, досягнень у професійній діяльності та особистому житті.

З Україною в серці!💙💛