➡️30.03.2023 викладачка фінансово-економічних дисциплін 🔸️ОЛЕНА ЧУКАЙ організувала для студентів 2-го та 3-го курсів спеціальностей🔹071 Облік і оподаткування🔹072 Фінанси, банківська справа та страхування зустріч з начальником фінансового управління Калинівської міської ради 🔸️НАТАЛІЄЮ ГАВРИЛЮК.

➡️Під час зустрічі Наталія Леонідівна зосередила увагу на проблемах формування 💵місцевого бюджету в умовах воєнного стану, адже від наповнення місцевих бюджетів залежить допомога армії, підтримка соціально вразливих верств населення, ліквідація наслідків вторгнення тощо. Навіть в умовах повномасштабної війни місцеве самоврядування гідно протистоїть будь-яким викликам і у фінансовій сфері. Саме громади сьогодні формують економічний фронт країни.

➡️НАТАЛІЯ ГАВРИЛЮК зауважила, що з перших днів вторгнення російської федерації місцева влада забезпечує функціонування 🏫освітніх та 🏥медичних закладів, комунальних підприємств, діяльність територіальної оборони, надає допомогу внутрішньо переміщеним особам, сім’ям загиблих, НГУ та ЗСУ. Усе це є можливим завдяки малому бізнесу та 🏭підприємствам, які працюють у нашій громаді та сплачують вчасно податки. У свою чергу влада сприяє розвитку бізнесу, а від успіху підприємств залежать перспективи міста.

➡️Колектив коледжу висловлює 🤩щиру подяку начальнику фінансового управління Калинівської міської ради НАТАЛІЇ ГАВРИЛЮК за змістовну корисну інформацію для наших студентів.

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 та #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023

Previous
Next